Nooit meer op dieetspan>
 
 

Oktober 2009

 

Afvallen met Twitter
 

 


Beste Nieuwsbrieflezer,

Met steeds meer enthousiasme ben ik aan het twitteren. In het begin was het zoeken naar de juiste manier, maar inmiddels heb ik het gevoel dat ik heel veel collega's heb waarmee ik al mijn vragen en overdenkingen kan delen.
 

Dankzij twitter:

  • Weten veel mensen wie ik ben.
  • Heb ik verschillende aanmeldingen voor mijn workshops  en webinars gekregen.
  • Kwam ik op de radio bij BNR.

Zo gebeuren er erg veel leuke en mooie dingen op twitter, denk aan de twitterveiling en het evenement zaak&vrouw.
 

Afvallen met Twitter
 

Ik wil nog meer mooie dingen twitter doen. Een voorbeeld hiervan is om twitter te gaan gebruiken voor begeleiding bij het afvallen.  Twitter kan altijd en overal, dus ook als je de neiging hebt te gaan eten. Meedoen?
Meld je aan op twitter en volg nooitmeerdieet.

Twitter: @nooitmeerdieet met je vraag, probleem, tip, opmerking oid en je ontvangt gratis advies.




 

Ervaringen internetgroep 'Licht over Gewicht':

Astrid: “Ik ben dan ook enorm trots dat ik inmiddels 20 kilo kwijt ben! Omdat ik me nu bewust ben van mijn eetgedrag. Ik heb geleerd dat 'een beetje' net zo lekker is als 'heel veel'. En om alleen maar te eten als ik honger heb”.

Ans: “Ik ga niet meer lijnen, het heeft in 20 jaar nooit tot een blijvend resultaat geleid”.
 
Josefien: “Ondanks dat ik de nodige kilo's te zwaar ben was voor mij de belangrijkste reden om met dit programma te starten niet het afvallen maar het van mijn obsessie voor eten. En dat lukt! Ik ben er nog lang niet maar ik ben echt op de goede weg”.

Xandra: “Ik ben overtuigd dat het programma van 'Nooit meer op dieet' mij nu (na 3 maanden) al heel wat meer gebracht heeft dan welk dieet dan ook!”
 

Wil je ook mee praten; wordt deelnemer van het programma! 





Spamwetgeving


Per 1 oktober mogen wij u ivm de nieuwe spamwetgeving niet meer ongevraagd informatie toesturen. Wilt U in de toekomst de nieuwsbrief gewoon blijven ontvangen, dan hoeft u niets te doen.

Om u af te melden, kunt u klikken op deze link. Vul vervolgens u emailadres in en klik op afmelden, u adres wordt direct verwijderd.





Angèle Bakker
Nooitmeeropdieet.nl

             

Agenda Nooitmeeropdieet.nl


Workshop Stijlanalyse 'Je lichaam in balans' 

Dinsdagavond 27 oktober.

Den Dolder

Meer informatie en aanmelden.

Nog enkele plaatsen vrij!
lees hier de ervaring van een van de deelneemsters






GRATIS Webinars

(online workshops, thuis achter je computer te volgen)


'Simpele richtlijnen om blijvend af te vallen'
'Ontdek het geheim van  afvallen zonder dieet'
'Hoe voorkom of stop ik een eetbui?

 

 

............................................

 


 

 

 

 
 


Nooitmeeropdieet.nl

Angèle Bakker
Van musschenbroekstraat 29
3514 XH  Utrecht
030 - 273 29 46
06 - 38 51 50 33

Kvk. Utrecht nr. 30194066

www.nooitmeeropdieet.nl 
info@nooitmeeropdieet.nl
 

Wil je de nieuwsbrief niet meer ontvangen - klik onderaan deze nieuwsbrief op de link. Je adres zal direct uit de lijst verwijderd worden.


Dit bericht (inclusief de eventuele bijlagen) is vertrouwelijk. Wanneer u dit bericht ten onrechte heeft ontvangen, dient u de afzender hiervan onmiddellijk per kerende e-mail op de hoogte te brengen en dit bericht te verwijderen uit uw systeem. Elk onbevoegd gebruik en/of onbevoegde verspreiding van dit bericht is niet toegestaan. U wordt erop gewezen dat e-mailberichten aan wijziging onderhevig kunnen zijn. Nooitmeeropdieet.nl is niet aansprakelijk voor de onjuiste en onvolledige overdracht van de informatie in dit bericht noch voor mogelijke vertraging in de ontvangst van dit bericht of schade aan uw systeem als gevolg van dit bericht. Nooitmeeropdieet.nl staat er niet voor in dat de integriteit van dit bericht behouden is gebleven noch dat dit bericht vrij is van virussen of is onderschept door derden.

.........................